Dekorasyonda Renklerin İşaretleri Ve Etkileri

Stresli ve yorucu bir günün ardından eve geldiğimizde tek istediğimiz aslında rahatlamak ve huzur bulmaktır ve bunu sağlamak biraz da bizim elimizde. Evimizi dekore ederken doğru renkleri kullanarak daha huzurlu ve rahatlatıcı bir ortam yaratabiliriz. Evin farklı yerlerinde hangi renkleri kullanmalısınız? İşte cevabı!

Rustik Stili Yılbaşı Sofralarınıza Taşıyın!

Menü kafanızda oluştu, davetliler belli ve siz yılbaşı sofranıza yapacağınız etkili ve küçük dokunuşlarla misafirlerinizi şımartmak ve aynı zamanda büyülemek istiyorsunuz. Bizde tam olarak bu noktada devreye giriyor ve son zamanlarin en etkili trendlerinden biri olan ‘’rustik tarzi’’ yılbaşı sofranıza taşımanızı tavsiye ediyoruz.

Instagram İlhamlı Evler

Yeni yılda evinizi, imrenerek baktığınız, hayallerinizi süsleyen Instagram evleri gibi dekore etmenin zamanı geldi. Sizin için Instagram’da stilini sevdiğimiz üç hesaptan stil tavsiyeleri sunuyoruz.

Beyaz Duvarlardan Vazgeçmek İçin 4 Sebep

Bembeyaz duvarlar, uçuşan perdeler, açık renk mobilyalar... Kesinlikle çok iyi bir birliktelik. Fakat bu güzel hayal, şehir evlerinde çoğu zaman bizi mutlu etmeye yetmiyor ve tekdüze bir görüntüye sebep oluyor.  Enerjik ve sıcak bir iç mekan tasarlamak için renkleri doğru şekilde kullanmalıyız. Nasıl mı? Cevabı için yazımıza göz atın.

Armut Kullanıcıları Sordu, Mimarımız Yanıtladı

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya aracılığıyla Armut takipçilerinden evlerinin dekorasyonuyla ilgili merak ettikleri şeyleri bize sormalarını istedik. Armut kullanıcıları evlerinin fotoğraflarını gönderdi ve sorularını sordu, iç mimarımız Serra Özbay hepimiz için oldukça faydalı olabilecek tavsiyelerini paylaştı.