5 Adımda Daha Sağlıklı Ve Güvenli Bir Bebek Odası

İçlerindeki keşfetme dürtüsünün bizlerden kat kat daha fazla olması nedeniyle çocukların ev içinde tehlikelerle karşı karşıya kalma olasılığı oldukça yüksek.  Ebeveynler olarak çocuk odası dekorasyonlarında kullandığımız malzemelere, mobilyaların dizaynına ve bakımına dikkat ederek bu riski düşürmek elimizde.

Patili Evlerde Pratik Çözümler

Kedi köpek ebeveynleri bilirler; ancak birlikte yaşamaya başladığınızda tecrübe edersiniz zorlukları. Artık yaşam alanınız sadece size ait değildir. Onun evde sizden daha fazla vakit geçirdiğini de düşünürsek yaşam alanını ikiniz için de uygun şekilde düzenlemenin ve bazı değişiklikler yapmanın vakti çoktan gelmiştir.

Paris'te Sanat Eseri Niteliğinde Bir Daire

Paris'te Rue Bonapart'ta 1880 yılında inşa edilmiş tarihi binada bir daireye konuk oluyoruz. Gérard Faivre tarafından orjinal mimari detaylar korunarak, ince bir titizlikle renove edilen dairenin en özel detaylarına ve ilham veren fransız mimarisinin, çağdaş sanatla harmanlandığı projeye  yakından bakmak için yazımıza göz atın.

Şehir Evlerinde Yaz Esintileri

Yaz aylarına girdiğimiz şu zamanlarda, Ege'ye, Akdeniz'e inmek, biraz olsun tatil yapmak arzusuyla yanıp tutuşuyoruz. Tatil özleminizi azaltacak, yazın parlak renklerini ve sıcacık ambiyansını evinizde hissedeceğiniz, işten eve koşarak gitmenizi sağlayacak önerilerimize göz atmaya ne dersiniz?

Çocukların Çizimleriyle Duvarları Renklendirmenin 5 Yolu

Evimizin duvarlarını çoğu zaman Van Gogh gibi Picasso gibi ünlü ressamların tablolarına ayırırız. Ama çok iyi biliyoruz ki bu tablolar çok güzel ve estetik olmalarına rağmen birçok yerde karşımıza çıktığı için bir zaman sonra gözümüzde değersizleşir ve onları duvarımızda görmek aynı hazzı vermez.

İşte bu noktada bir önerimiz var: minik yeteneklerin önünü açın! :)