En Çok Tercih Edilen Duvar Kağıdı Modelleri Hangileri?

En Çok Tercih Edilen Duvar Kağıdı Modelleri Hangileri?

Evinde değişiklik yapmak istiyorsun. Mobilyaları değiştirmek büyük masraf, sadece duvarların rengini değiştirmek ise çok yetersiz geliyor. Çare duvar kağıtları! İster bir odanın tamamını ister sadece bir duvarı kaplayın, duvar kağıdının evine kattığı farklı havaya inanamayacaksın. Hem kolay hem de gerçekten evine değer katan, etkili bir değişim için en çok tercih edilen duvar kağıdı trendlerine göz atalım.

1. 3D Duvar kağıtları ile yeni bir boyut!

uc_boyutlu_duvar_kagidi

Yetenekli tasarımcıların elinden çıkan 3 boyutlu duvar kağıtlarıyla istediğin odaya, istediğin manzarayı taşıyabilirsin. Desenleriyle seni bambaşka yerlere götürebilecek 3D duvar kağıtlarıyla evin oldukça iddialı görünecek.

2. Evinizi dijital baskı ile değiştirin.

dijital_baski_duvar_kagidi

Giderek artan dijital baskı trendi ile evininin duvarları oldukça farklı ve modern bir görünüme sahip olabilir.

3. Renklerin gücüne inanın.

renkli_duvar_kagidi

Evini daha eğlenceli bir görünüme kavuşturmak istiyorsan geometrik desenli, renkli duvar kağıtları gibisi yok. İster çizgili olanları ister farklı desenlerde olanlarını tercih edin, ama bizce bu yıl biraz renklenin!

4. Hiç patchwork’ü duvarınızda düşündünüz mü?

patchwork_duvar_kagidi

Modası hiç geçmeyen Patcwork’leri duvarlara uygulamak aklına gelmemiş olabilir. Dümdüz duvarları sıcacık bir görünüme kavuşturan bu duvar kağıtlarını görünce sen de bizim gibi “iyi ki düşünmüşler” dedin değil mi?

5. Manzarasız ev kalmasın!

manzara_duvar_kagidi

Manzaralı bir eve taşınamadıysanız, manzarayı duvarına taşı. Sevdiğin, yaşamak istediğin ya da hep gitmek istediğin şehri duvar kağıdı olarak seçebilirsin. Hayallerine ışık, planlarına ilham olabilecek kadar güzel değiller mi?

6. Duvarların ardındaki dünya...

3d_duvar_kadigi

“Duvarların ardında bambaşka dünyalar var” dedirten bu duvar kağıtları ile küçük ama etkili bir değişim sağlayabilirsin. Hem bu tasarımlar bayağı özel şeyler ve pek eşte dostta göreceğin türden de değil.

7. Boyanabilir duvar kağıdı ile yaratıcılığınızı gösterin.

boyanabilir_duvar_kagidi

Evinin her yanını kendin dekore edip mobilyalarımı bile kendim tasarlarım diyorsan, duvar kağıtlarını neden olduğu gibi kabul edesin ki? Boyanabilir duvar kağıtları, evinin her yerinde emeği olan yaratıcı kişilerin bir numaralı tercihi.

8. Klasiklerin klasik olmasının bir sebebi var.

klasik_duvar_kagidi

Bazıları da klasik sever. Ama klasik asla demode demek değildir. Bu duvar kağıtları da bunun en büyük örneği. Klasik duvar kağıtları daha çok yatak odaları ve salonlarda tercih ediliyor.

9. Farklılık iyidir diyenlere...

ilginc_duvar_kagidi

“Ben de olan eşsiz olsun, en azından çok az bilinen olsun” diyenlerdensen bu puzzle desenli duvar kağıtları senin için güzel bir seçenek olabilir.

10. Modern dokunuşlarla, yenilensin duvarlar!

modern_duvar_kagidi

Tablo gibi bir duvar kağıdı ya da siyah ile beyazın uyumundan yararlanılmış bir tercih ile evinizin havasını değiştirebilirsin. Duvarlarınıza gelen bu modern yaklaşım ile mobilyalarını kombinleyip modern-klasik uyumu yaratmak da kendi zevkine kalıyor.

En İyi Duvar Kağıdı Firmalarından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al >

 

 

 Kaynak videonun tamamı burada.

TELEFONUNA İNDİR

Armut her zaman, her yerde yanında! Ücretsiz Armut mobil uygulamalarını indir, hizmete en kolay yoldan ulaş!

Yaz Masaları Nasıl Hazırlanır?

Yaz Masaları Nasıl Hazırlanır?

Duvarları Picasso Tablosuna Çevirecek Bir Teknik: Geometrik Boyama

Duvarları Picasso Tablosuna Çevirecek Bir Teknik: Geometrik Boyama