Kirada Oturanlar İçin 5 Pratik Dekorasyon Önerisi

Kirada Oturanlar İçin 5 Pratik Dekorasyon Önerisi

Kiralık evlerde kalıcı değişiklikler yapmaktan çoğu zaman çekiniriz. Masraf yapmak istemeyiz ve ev sahibinin tepkisinden endişeleniriz. Kirada oturmanız evinizi dekore edemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Kolay uygulanabilir, sökülebilir, kalıcı olmayan dekorasyon önerilerimiz için yazımıza göz atın.

Sökülebilen duvar kağıtları

duvar_kagidi

Sökülebilir duvar kağıtları, duvarda iz bırakmadan nemlendirilerek kağıdın sökülüp, başka bir yüzeyde tekrar kullanılmasına olanak sağlar. Bu kağıtları kullanarak evinizde küçük dokunuşlarla etkili bir değişim  sağlayabilirsiniz. Küçük bir ipucu; suluboya efektli floral desenleri bu sezon duvarlarda sıkça göreceğiz. 

Yapışkanlı çerçeve askısı

s1.jpg

Evinizin giriş holünde veya salonun bir köşesinde küçük bir fotoğraf duvarı hazırlamak kesinlikle iyi fikir! Anılarınızı, mutlu anlarınızı sergilemek yeni taşındığınız eve adaptasyon sürecinizi kısaltacak ve aidiyet duygunuzu artıracak. Tekdüze bir çerçeve duvarındansa, tabak, pano, ayna gibi eklemelerle hazırladığınız köşeyi daha enerjik bir görüntüye ulaştırın.

Yapışkanlı karolar

s2.jpeg

Eğer taşındığınız evde mutfak veya banyo seramiklerinin eski veya demode görüntüsüyle sizi mutsuz ediyorsa, yapışkanlı karoları deneyebilirsiniz. Uygulaması son derece kolay olan kendinden yapışkanlı karo görünümlü plakalar ile yüzeyleri kaplayın. Evden ayrılırken karoları kolayca sökebilirsiniz.

Laminant parke

s.jpeg

Yapıştırma olmayan geçmeli sistem parkeler, görüntüsünden hoşlanmadığınız yüzeyleri maskelemek için en uygun seçeneklerden birisi. Parkeleri söküp tekrar kullanmanız için montaj hizmeti almanız yeterli. Zeminde kullanılan parke, mevcut döşemede zaman içersinde oluşabilecek hasarlardan da sizi korur.

Dolap kapaklarına folyo

s6.jpg

Eskimiş bir mutfağın, sizi mutfakta zaman geçirmeye motive etmediği kesin! Komple bir mutfak tadilatı da şuan pek mümkün gözükmüyorsa sizin için pratik bir değişim önerimiz var! Eğer mutfakta düz kapaklarınız varsa, kara tahta folyolarla kapak yüzeylerini kaplayabilirsiniz. Kara tahta üzerine tebeşir veya sıvı tebeşir kalemle eğlenceli notlar yazın. Not: Karatahta folyoları yüzeye uygulamadan önce kapakları nemli bir bezle silin ve kurumasını bekleyin. Kulpları sökün. Hava kabarcığı kalmamasına dikkat edin ve spatula yardımıyla yüzeye yapıştırın. Kulp yerlerine ufak bir makas yardımıyla delik açın ve kulpları tekrar monte edin.

Evini Yenilemek Mi İstiyorsun?

Boya Badana Ustasından İç Mimara, Aradığın Her Hizmet Armut'ta!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Sana Uygun Olanı Seç!

 

 

TELEFONUNA İNDİR

Armut her zaman, her yerde yanında! Ücretsiz Armut mobil uygulamalarını indir, hizmete en kolay yoldan ulaş!

Evleri Sımsıcak Yapacak Dekorasyon Önerileri

Evleri Sımsıcak Yapacak Dekorasyon Önerileri

Seyahatlerden İlham Alan Evler: Kapadokya

Seyahatlerden İlham Alan Evler: Kapadokya