2018'de Zirvedeki Yerimizi Sağlamlaştırıp Yüzde 63 Büyüdük!

2018'de Zirvedeki Yerimizi Sağlamlaştırıp Yüzde 63 Büyüdük!

Başarılarla dolu bir yılı daha geride bıraktık!

Bu yazıda 2018’in Armut, Armut’un yurtdışı markası HomeRun ve nakliye alanında özelleşmiş markası Rahat Taşın için nasıl geçtiğinden bahsedeceğiz. 2018’de ülkemizde hizmet sektöründeki lider pozisyonumuzu güçlendirirken, yurtdışı markamız HomeRun da hızla büyümeye devam etti.

armut.com

2018 Yılında Armut yüzde 63 büyüdü!

2000’in üzerinde farklı hizmet verdiğimiz platformumuzda bu yıl 1.8 milyon hizmet talebi aldık. Platformumuza kayıtlı olan hizmet veren sayısı 291.744’e yükseldi ve gelir bazında %63 büyüdük.

armut.com

Yurtdışı Markamız HomeRun %317 Büyüdü

2017’de HomeRun markasıyla yurt dışında 5 ülkeye açıldığımızı duyurmuştuk. 2018 HomeRun için oldukça güzel geçti. Romanya, Suudi Arabistan, Mısır, İngiltere ve Amerika’da hizmet veren HomeRun 2018’i %317 büyümeyle kapattı. HomeRun’ın hizmet veren sayısı %2800 artarken, bu ülkelerde hizmet verdiğimiz kategori sayısı 48’e çıktı.

armut.com

Yurtdışındaki bu hızlı ve sağlıklı büyümemizi Romanya’da liderliğe oturarak taçlandırdık. Suudi Arabistan ve Mısır’da ise nakliye kategorisinde liderliğe yükseldik.

armut.com

Türkiye’ye tekrar dönüp biraz Armut’taki hizmet çeşitliliğinden bahsedelim. Armut’un en büyük hizmet kategorileri tadilat, nakliyat ve temizlik. 2000 farklı hizmete kolayca ulaşabileceğiniz Armut sadece bu üç kategoriyle sınırlı değil. 2018’de Özel ders (Matematik özel ders, İngilizce özel ders) ve kişisel hizmetler (Masaj, diyetisyen, psikolog) gibi kategorilerde de Türkiye’nin en çok tercih edileni olduk.

armut.com

2018’de Kendimize Daha Çok Özen Gösterdik

2018’in trend hizmetlerine baktığımızda yoga, pilates, masaj ve epilasyon hizmetlerini görüyoruz. Kişisel hizmetlerin trend olduğu 2018’de kendimize daha çok özen gösterdiğimizi söyleyebiliriz.

armut.com

Dedik ya 2000’den fazla hizmet var diye! Onların içinde neler var neler! :)

Gelişen teknoloji, ülkemizdeki gelişmeler, trendler Armut’ta yeni yeni hizmetlerin doğmasına neden oluyor. Droneların yaygınlaşması ile artık droneların tamiri ihtiyacı doğdu. İmar barışı yasasının çıkması ile bu alanda uzmanlara ihtiyaç duyduk. Suşiyi bayağı ısındık, alışverişlerimiz için danışman ihtiyacımız oluştu.

armut.com

Hali hazırda lider olduğumuz Temizlik hizmetinde hızla büyümemize devam ettik. Temizlediğimiz evlerin sayısı %94 arttı!

armut.com

Bu büyümenin arkasındaki en büyük sebeplerden birinin teknolojimize yaptığımız yatırımlar olduğunu söyleyebiliriz. 2018’de getirdiğimiz yenilikler sonucu artık ev temizliği çok daha kolay, çok daha güvenli!

Abonelik sistemimiz sayesinde düzenli temizlik hizmetinden hem daha uygun fiyatlara yararlanabilir hem de ev temizliğini dert etmekten tamamen kurtulabilirsiniz.

armut.com

Nakliye Alanında Özelleşmiş Markamız Rahat Taşın %952 Büyüdü!

rahattasin.com 2018’de %952 büyüdü, yüzlerce kişiyi yeni yuvalarına kavuşturdu. Tam 96.360 km yol gittik!

Rahat Taşın markalı kamyonları artık sokaklarda görebilirsiniz!

armut.com
armut.com, rahattasin.com

Kaliteli ve Güvenli Masaj Hizmeti Artık Anında Rezervasyonla!

Masaj hizmetini ulaşılabilir, güvenli ve kaliteli sunmak için anında rezervasyon sistemini devreye aldık. Artık dilediğiniz gün ve saate kolayca masaj rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Uygun fiyatlar, sertifikalı terapistler ve memnuniyet garantisi!

armut.com

2018’de Hem Teknolojimize Yatırım Yaptık Hem De Ülkemizin Teknolojisinin Gelişmesine Katkıda Bulunduk!

Anında fiyat hesaplama özelliği sayesinde ihtiyacınız olan hizmetin ortalama fiyatlarını artık kolayca görebiliyorsunuz. Fiyata bu şeffaflığı getirerek hem hizmet verenler hem de hizmet alanlar için daha güvenilir bir platform olduk.

Yükselen teknolojilerden biri olan ChatBot’lar alanında da varız. Hem Facebook üzerinden hem de Turkcell’in mesajlaşma uygulaması BIP üzerinde bulunan Chat Bot’larımız sayesinde hızlı be kolay bir şekilde hizmet talebi oluşturabilirsiniz.

armut.com

Kendi teknolojimize yatırım yaparken bir yandan da öğrendiklerimizi ülkemizdeki diğer girişimcilerle, üniversitelerle paylaştık.

armut.com

2018’de ilginç rekorlara da tanıklık ettik!

armut.com

Kobi araştırması ile sektörün nabzını tuttuk. 300.000 kişilik hizmet veren ailemizin sesi olduk.

armut.com kobi araştırması
armut.com

2018’de ekibimize 17 yeni arkadaşımız katıldı. Hem çok çalışıp güzel başarılara imza attık, hem de bolca eğlendik!

armut.com
armut.com

TELEFONUNA İNDİR

Armut her zaman, her yerde yanında! Ücretsiz Armut mobil uygulamalarını indir, hizmete en kolay yoldan ulaş!

Ev Turu - Bir Blogger'ın İlham Dolu Evi

Ev Turu - Bir Blogger'ın İlham Dolu Evi

2019 Gelinlik Trendleri

2019 Gelinlik Trendleri