2017'de 6 Ülkede 3 Markayla %72 Büyüdük

2017'de 6 Ülkede 3 Markayla %72 Büyüdük

Başarılarla dolu bir yılı arkamızda bırakırken, hem 2017'de yaptıklarımıza beraber göz atalım, hem de 2018 hedeflerimizi paylaşalım istedik. 

2017'de 2 Yeni Marka Lansmanı Yaptık, 6 Ülkede Hizmet Vermeye Başladık:

2017'de sınırlarımızı aştık ve yeni coğrafyalara adım attık. 2018'de en büyük hedefimiz, Türkiye'de yakaladığımız rakipsiz liderliği yeni pazarlara da taşıyabilmek ve Türkiye'den teknoloji ihraç eden bir dünya markası haline gelebilmek. 

6_ülke_3_marka_armutcom

1.3 Milyon Talep Aldık, %72 Büyüdük:

192.000 hizmet verenin ekmek kapısı olduğumuz bir seneyi geride bıraktık. 1.3 milyon hizmet talebine yardımcı olurken, işimizi %72 büyüttük. 

Büyüme_Armut.com

Türkiye'nin 2'inci; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'nın En Hızlı Büyüyen 40. Şirketi Olduk:

Son 4 yılda elde ettiğimiz %2800’lik büyüme ile Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye’de Türkiye’nin en hızlı büyüyen 2. teknoloji şirketi olduk ve Deloitte’un Fast 500 EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) programında 500 şirket arasında 40’ıncı sırayı aldık. 

Türkiye'nin_En_Hızlı_Büyüyen_Teknoloji_Şirketi

Armut Garanti'sinin Lansmanını Yaptık: 

Armut’u kurarken amacımız kaliteli ve güvenilir hizmet verenlere kolayca ulaşılmasını sağlamaktı, ilk yıllarda tüm yatırımımızı teknolojimize ve alınan hizmetlerinin kalitesini geliştirilmeye adadık. Yorum sistemimiz ve akıllı algoritmamız sayesinde de bunu seneler içinde iyi bir seviyeye taşıdık. Elbette biz bununla yetinmiyoruz ve Armut’u global olarak büyütmeye devam ederken, hizmet kalitesini artıracak yeni çözümler de geliştirmeyi sürdürüyoruz. Kullanıcılarımızın gönül rahatlığıyla hizmet almaları için 2017 yılında “Armut Garantisi”yle hizmetlerimizi güvence altına aldık.

Armut Garantisi

Uluslarası Markamız HomeRun'la 5 Ülkeye Giriş Yaptık:

Uluslararası markamız HomeRun ile Amerika, İngiltereRomanya, Mısır ve Suudi Arabistan'da faaliyet göstermeye başladık. 

HomeRun

Rahat Taşın İle Nakliye Sektörünün Dinamiklerini Değiştirmeye Başladık:

Nakliye sektöründe bir ilki gerçekleştirerek akıllı fiyat hesaplama algoritması ve online ödeme kolaylığıyla yıl sonuna doğru Rahat Taşın lansmanını yaptık.  Bu kısa sürede 3650 metreküp eşya taşıdık ve kış aylarında olmamıza rağmen her ay ortalama %211 büyüdük. 

Rahat Taşın

Temizlik Kategorisi Son 3 Yılda 10 Kat Büyüttük: 

 2017 yılında 183.899 temizlik talebi alarak önemli bir rekora imza attık. Hemen Rezervasyon iş modeliyle kolay rezervasyon ve online ödeme imkanı İstanbul'dan sonra Ankara ve İzmir'de de hizmet vermeye başladı. 

Temizlik_armutcom

Ürünümüzü ve Teknolojilerimizi Geliştirmeye Devam Ettik: 

Bu yıl ev hizmetleri sektöründe dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiğimiz Facebook Messenger Chatbot hizmet asistanıyla sadece 1 dakika içinde hizmet talebi oluşturmayı mümkün hale getirdik. Hizmet verenlerimiz için IOS ve Android mobil uygulamaları geliştirdik. Bu yıl yenilenen hizmet alanlar için mobil uygulamamızla aktif kullanıcı sayımız %311, indirilme sayımız ise %283 arttı ve iOS mobil uygulamamız AppStore tarafından yılın en iyi uygulamalarından biri seçildi.

Chatbot_Armut

2017'de Bu Başarılara İmza Atan Uluslararası Ekibimiz Kalabalıklaşmaya Devam Etti: 

6 milletten 8 dil konuşan 70 kişilik ekibimiz, 2017'de olduğu gibi 2018'de de çok çalışarak, eğlenerek ve yeni ekip arkadaşlarını arasına katarak Armut'u büyütmeye hizmet almayı kolay ve güvenilir hale getirmeye devam edecek. 

Armutcom_ekip

TELEFONUNA İNDİR

Armut her zaman, her yerde yanında! Ücretsiz Armut mobil uygulamalarını indir, hizmete en kolay yoldan ulaş!

Duvar Dekorasyonu Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Duvar Dekorasyonu Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çinili Mutfaklar

Çinili Mutfaklar