Başarımızı İki Prestijli Ödülle Taçlandırdık!

Başarımızı İki Prestijli Ödülle Taçlandırdık!

2011'de başlayan yolcuğumuz bugün Türkiye'de 130.000'i aşkın hizmet verenimiz, 2000 farklı kategoride %98 müşteri memnuniyeti oranımızla hızla devam ediyor. Başarılarımızın Deloitte Fast 50 ve Mediacat Felis organizasyonları tarafından ödüllendirildiğini görmek hem daha motive çalışmamızı sağlıyor, hem de bizi çok mutlu ediyor. 

Bu yıl 12.si gerçekleştirilen ve Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketlerinin ödüllendirildiği Deloitte Fast 50 En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri listesinde ikinci olarak yer aldık. Kurucu ortağımız Başak Taşpınar Değim ödül almaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtirken sözlerine şöyle devam etti:

“Kurulduğumuz günden beri bizi mutlu eden birçok yerli ve yabancı ödül alma başarısını gösterdik. Fast 50 Türkiye Programı’nda son dört yılda elde ettiğimiz %2800’lük büyüme oranıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen 2. Teknoloji şirketi olduk. Deloitte’un Fast 500 EMEA programına katılarak Türkiye’yi temsil edeceğiz. Tüm bu başarılar, Armut ekibinin özverili çalışmalarının doğal bir sonucudur. Bu ödül bundan sonraki çalışmalarımız için motivasyonumuzu daha da artıracak.”
felis_deloitte_armut_odul

Etkili yaratıcılığı değerlendiren ve bu yıl 3385 başvuru alan Felis Ödülleri'ndeyse "Dönüştüren Pazarlama Etkisi" kategorisinde ödül alan ekibimizin hazırladığı başvuruda Armut'un hizmet alma alışkanlıklarını nasıl değiştirdiği anlatıldı. Armut lokal hizmet alma sektörüne online hizmet alma alışkanlığı kazandırırken bunu etkili iletişim stratejileri ve başarılı sonuçlarla taçlandırdı. 

Aldığımız bu ödüller, daha çok çalışmak ve Armut müşterilerine daha iyi bir deneyim sunabilmek için bize güç veriyor. Daha güzel işler yapmak ve bu başarıları daha çok kullanıcımızla paylaşabilmek dileğiyle...

TELEFONUNA İNDİR

Armut her zaman, her yerde yanında! Ücretsiz Armut mobil uygulamalarını indir, hizmete en kolay yoldan ulaş!

Enfes Yemekler ve Keyifli Sohbetler İçin Birbirinden Güzel Mutfak Tasarımları

Enfes Yemekler ve Keyifli Sohbetler İçin Birbirinden Güzel Mutfak Tasarımları

Ev Temizliğini Eğlenceli Hale Getirmenin 7 Yolu

Ev Temizliğini Eğlenceli Hale Getirmenin 7 Yolu