Kadınlardan Kadınlara...

Kadınlardan Kadınlara...

Biz Armut'ta kadınların kadınlara destek olduğu ve kendi ekonomik özgürlüklerini kazabildikleri bir gelecek yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 60 kişilik ekibimizde %55 kadın çalışan, %80 kadın yönetici oranımızla gurur duyuyoruz. 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Armut'un kadın çalışanları olarak, temizlik kategorisi hizmet verenlerimiz için özel bir gün planlamak istedik. Bu çalışkan ve değerli kadınlarımızın iş dışında kişisel gelişimlerine de nasıl yardım edebiliriz onlara farklı bir deneyim sunabiliriz diye kafa yormaya başladık ve ortaya böyle bir hikaye çıktı.

 

Önce, onları ofise toplantı yapmak istiyoruz diye davet ettik. Habersiz geldikleri ofiste diğer hizmet verenlerle tanışıp konuşmaya başladılar. Sonrasında kategori direktörümüz Elif günün sürprizini açıkladı ve hayatlarında ilk defa bir kişisel gelişim eğitimi alacaklarını öğrendiler. Eğitmenimiz Özge'yle tanışıp bu farklı ve eğlenceli eğitimi tamamladılar, sertifikalarını aldılar. 

Gün boyunca hizmet verenlerimiz sadece eğitmenimizden yeni bilgiler öğrenmekle kalmadı, diğer katılımcılarla deneyimlerini paylaştı, güzel arkadaşlıklar kurdu. Gün sonunda telefon numaralarını değiştiklerini görmek bizim için keyifli bir ayrıntıydı.  

Eğitim sonrası görüşlerini sorduğumuz hizmet verenlerimizden, Armut'la çalışmaya başladıktan sonra özgüvenlerinin artığını, ekonomik özgürlüklerini kazandıklarını ve sevdiklerine yardım edebilmeye başladıklarını duymak bizi ayrıca çok mutlu etti. 

Bu güzel gün #KadınlardanKadınlara küçük bir destekti. İlerde daha çok kadının hayatına dokunup katkı sağlayabilmek en büyük dileğimiz. 

8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun! 

Armut_Kadınlar_Gunu

 

 

 

 

 

 

 

 

TELEFONUNA İNDİR

Armut her zaman, her yerde yanında! Ücretsiz Armut mobil uygulamalarını indir, hizmete en kolay yoldan ulaş!

Düğün Hazırlığında Olanlar İçin 7 Önemli Tavsiye

Düğün Hazırlığında Olanlar İçin 7 Önemli Tavsiye

Evlerin Girişini Canlandıracak 8 Yaratıcı Dekorasyon Fikri

Evlerin Girişini Canlandıracak 8 Yaratıcı Dekorasyon Fikri