Ankara'da Bir Evlilik Teklifi Hikayesi

Ankara'da Bir Evlilik Teklifi Hikayesi

Evlilik teklifi çiftlerin hayatlarındaki en özel anlarından biri. Yıllarca hatırlanacak ve anlatılacak bu anın mükemmel olması için Armut üzerinden hizmet veren Aras Bey gibi birçok organizatör bulunuyor.  

Profesyonel organizatörler tamamen sizin istek ve zevklerinize göre bir plan yapıyor ve sonra o plan tıkır tıkır işlemeye başlıyor. Organizasyonun başından sonuna kadar siz sadece mutluluğunuza odaklanıyorsunuz, geri kalan her şeyi onlar hallediyor.

İşte bu heyecanlı organizasyonlardan biri geçtiğimiz aylarda Ankara'da gerçekleşti. Mücahit bey Armut üzerinden organizatör Aras Bey ile anlaştı, ona isteklerini anlattı.

Aras Bey Ankara'da bir gölde tekne organizasyonu planladı ve uygulama aşamasına geçildi. 

Mücahit Bey aldığı hizmetten duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade ediyor;

“Bugüne kadar gördüğüm en kaliteli organizasyonu gerçekleştirdiği için Armut.com’a ve her ayrıntıyı hassasiyetle düşünüp istediğimiz her şeyi hemen ayarlamaya çalışan, hayalimizdekinden bile güzel bir organizasyonla bizi baş başa bırakan ve en çok da samimi tavırlarıyla bize kendi evimizde gibi hissettirerek gönlümüze taht kuran Aras Bey’e özel olarak teşekkür etmek istiyoruz.”

Yemekler yenildi, sohbetler edildi ve o heyecanlı an geldi çattı. 

Mücahit Bey memnuniyetini belirttiği sözlere şu şekilde devam ediyor;

“Gerek ortamın şıklığı, gerek ayrıca düşünülmüş abartılı olmayan minik ayrıntılar, yemek servisinden bize gece boyu eşlik eden sanatçılara kadar her şey mükemmeldi. Ankara da gerçekten deniz olduğuna inandıracak güzellikte bir tekne turu yaptık. Bizimle birlikte bu heyecanı yaşayan tüm ekibe teşekkür ederiz.”

 

Sen de unutulmaz bir evlilik teklifi deneyimi yaşamak isterim diyorsan,

yaratıcıkta sınırları zorlayan yüzlerce organizasyon firması Armut'ta!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Sana Uygun Olanı Seç

 

 

 

 

 

Sezonun Favorisi: Pembe Ve Mint Renklerle Ev Dekorasyonu

Sezonun Favorisi: Pembe Ve Mint Renklerle Ev Dekorasyonu

Taşınırken Eşyalar Nasıl Toplanır Ve Paketlenir?

Taşınırken Eşyalar Nasıl Toplanır Ve Paketlenir?