9 Adımda Taşınmak Kabus Olmaktan Çıksın!

9 Adımda Taşınmak Kabus Olmaktan Çıksın!

1.Taşınmadan önce “gereksizlerden arınma seansı” yapın. Uzun süredir kullanmadığınız eşyalarla vedalaşın. Yeni ev yeni bir başlangıç olsun.

ev_tasima_temizlik

2. Sağlam kutular ve o patlatmayı çok sevdiğiniz baloncuklu naylonlardan edinin. Aceleye getirmeden kullanmadığınız şeyleri toplamaya başlayın.

3. Evet artık haber almak için internet kullanıyoruz. Eve artık gazete alınmıyor olabilir. Ama taşınırken cam silmek ya da mutfak eşyalarını sarmak için gazete kağıdı size çok yardımcı olacak.

4. Paketlediğiniz kutuların üzerine isimlerini yazmayı unutmayın. Hangi kutunun hangi odaya ait olduğunu bilirseniz yeni evinizi yerleştirme işiniz oldukça kolay olacaktır.

5. Kutuları insanların taşıdığını unutmayın. Çok ve hafif kutular, tek ve ağır kutudan iyidir. Hem taşıyan kişi için hem de eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için bu oldukça önemli.

6. Kendinize bir liste yapın. Yapılması gereken her şeyi aklınıza geldikçe yazın. Böylece hem ‘aman unutmayayım’ dediğiniz şeyler aklınızı meşgul etmeyecek hem de bu stresli süreci rahatça yönetmiş olacaksınız.

7. Temiz nevresim takımını kolay bulabileceğiniz şekilde ayırın. Tüm taşınma bittiğinde kendinizi temiz yatağa bırakmak isteyeceksiniz.

8. Unutmadan! Lahmacun taşınmanın olmazsa olmazıdır. 

9.Son olarak size düşen her şeyi yaptıktan sonra son bir adım kalıyor. İyi bir taşıma firması bulmak. Neyse ki o işi sizin için halleden birisi var.

İşinin Ehli, Güvenilir Yüzlerce Nakliye Firması Armut'ta!

 

 

 

 

 

TELEFONUNA İNDİR

Armut her zaman, her yerde yanında! Ücretsiz Armut mobil uygulamalarını indir, hizmete en kolay yoldan ulaş!

Ekim Ayının Rengi “Pembe” İle Evinize Canlılık Katın

Ekim Ayının Rengi “Pembe” İle Evinize Canlılık Katın

Desenleri Bir Arada Kullanma Rehberi

Desenleri Bir Arada Kullanma Rehberi